Kontakt

Velkommen til å ta kontakt

Vi holder til i:

Engelsminnegata 24

4008 Stavanger, Norway

Tel: +47 511 23 287

post@dovresertifisering.no

kontor

Kontaktskjema

  • Dette feltet er for valideringsformål og skal stå uendret.

Ansatte

Atle Storås
+47 913 84 411
atle@dovresertifisering.no

Leif Sivertsen
+47 911 06 669
leif@dovresertifisering.no

Ivar Djupvik
+47 917 35 630
ivar@dovresertifisering.no

Racime van den Berg
+47 90 16 57 43
racime@dovresertifisering.no

Perry J. Y. Olsen
+47 906 51 585
perry@dovresertifisering.no

Edvin Flø
+47 930 31 361
edvin@dovresertifisering.no

Med lang erfaring, godt kvalifiserte medarbeidere og en effektiv organisasjon, er vår hovedstyrke at vi har en stor grad av tilgjengelighet for våre kunder.